Kalendář 2024 | Filip Holič

Galerie

Kalendář 2024

Už přemýšlíte o dárku ke konci roku? O dárku, který bude dělat radost celý rok a rozhodně nikoho neurazí? Nebo chcete, aby vaše logo bylo vidět po celý rok na mnoha místech vašich přátel, či obchodních partnerů?

Jste tu správně. Velký nástěnný kalendář s krajinami Českého středohoří, Českého a Saského Švýcarska, které jsme pro vás připravili s mým dobrým kamarádem a fotografem Petrem Kovářem. Obdarujte své blízké, přátele a kamarády nebo zaměstnance a obchodní partnery. Kalendář je vhodný pro všechny lidi, kteří vnímají svět nejen očima, ale také srdcem.

Na 12 listech o rozměrech A3+ (45x32 cm) najdete fotografie s tematickým rozložením s ohledem na roční období v průběhu roku 2024. Na stěně se tak budete moci kochat krajinami, které doslova najdete za vašimi okny. Byly inspirovány naší putovní výstavou „Neopakovatelná krajina za vašimi okny“.

Cena kalendáře při osobním odběru je 350 Kč (20 a více kusů za 300 Kč), pokud budete chtít kalendář poslat, zvedne se cena o poštovné (zasílám přes Zásilkovnu).

Zde si můžete prohlédnout náhled, jak bude kalendář vypadat.

 

 

 

Nástěnný kalendář je tištěný na kvalitní papír. Na vrchní straně je dvojitá kovová spirála „twin wire“ po celé šířce kalendáře s háčkem pro jednoduché zavěšení. Obálka je povrchově upravena lakem proti otěru. Záda kalendáře jsou z pohledového kartonu o vyšší gramáži s možností přesahu 5 cm, zde může být umístěno i vaše logo (50Kč/ks).

K získání kalendáře použijte zde připravený formulář.