Kalendář 2022 | Filip Holič

Galerie

Kalendář 2022

Už přemýšlíte o dárku ke konci roku? O dárku, který bude dělat radost celý rok. Nebo chcete, aby vaše logo bylo vidět po celý rok na mnoha místech vašich přátel, či obchodních partnerů?

Kdo by nechtěl velký nástěnný kalendář s krajinami Bavorska, Českého a Saského Švýcarska. Takový dárek je naprosto originální a nikoho neurazí.

Na 12 kvalitních křídových lesklých listech o rozměrech A3+ (45x31 cm) najdete mé fotografie s tematickým rozložením s ohledem na roční období v průběhu roku 2022. Na stěně se tak budete moci kochat východy a západy slunce nad krajinou přikrytou mlhou, ledovou jeskyní, skálami nebo třeba jezery.

Cena kalendáře při osobním odběru je 350 Kč (20 a více kusů za 300 Kč), pokud budete chtít kalendář poslat, zvedne se cena o poštovné.

Ke každé krajince je samozřejmě připojena prozaická popiska, v některých případech upozorňující přímo na místo nebo přírodní zajímavost, kterou byste neměli v žádném případě na svých cestách minout. Zde si můžete prohlédnout náhled, jak bude kalendář vypadat.

 

 

Nástěnný kalendář je tištěný na kvalitní křídový papír. Na vrchní straně je dvojitá kovová spirála „twin wire“ po celé šířce kalendáře s háčkem pro jednoduché zavěšení. Obálka je povrchově upravena lakem proti otěru. Záda kalendáře jsou z pohledového kartonu o vyšší gramáži s délkou přesahu 5 cm, obsahující loga partnerů a může zde být umístěno i vaše logo.

K získání kalendáře použijte zde připravený formulář.


Objednávka kalendáře